چگونه قابلیت «دسترسی همیشگی» را بر روی محتوای پویا دامنه خود فعال کنید؟ - حلقه ارتباطی ابر آروان

ابر آروان

زیرساخت یکپارچه ابری

۱۶ شهریور ۱۳۹۵

چگونه قابلیت «دسترسی همیشگی» را بر روی محتوای پویا دامنه خود فعال کنید؟

۱-  با ورود به قسمت «لیست دامنه ها» و انتخاب بخش «پنل دامنه» همانطور که در شکل زیر آمده است،وارد بخش پنل کاربری دامنه شوید: 


۲-  با رفتن به قسمت «صفحات خاص»،وارد بخش تنظیمات صفحات شوید: 


۳-  پس از آن گزینه «ثبت صفحه جدید» را جهت ادامه پیکربندی انتخاب کنید: 

 

۴-  قسمتی با نام «اطلاعات صفحه» جهت پیکربندی ظاهر می شود ٬ در قسمت «نوع آدرس»٬ گزینه «صفحات با پسوند» را انتخاب نمایید و پس از آن شما می بایستی لیست پسوند های مورد نظر را جهت Cache شدن مانند شکل روبرو اضافه کنید.
در مثال روبروی از پسوندهای mp3 و mp4 و avi جهت Cache شدن استفاده شده است. همچنین شما در این قسمت می توانید قابلیت «لایه بهبود دهنده» و قابلیت «لایه امنیتی» ابر آروان را در این بخش فعال نمایید.

سپس در بخش ”Caching“ و «سطح عملیات Caching»  گزینه «روشن» را انتخاب نمایید تا Caching برای صفحات و محتوای پویا سایت فعال گردد. در آخر نیز ٬ روی «ذخیره» کلیک کنید تا تمامی فرایند ذخیره گردد.

برای آگاهی از نحوه فعال سازی قابلیت «دسترسی همیشگی»  ابر آروان٬به مقاله «چگونه قابلیت «دسترسی همیشگی» را فعال کنید؟» رجوع نمایید.

برای آگاهیاز نحوه فعال سازی قابلیت «دسترسی همیشگی»  ابر آروان بر روی محتوای پویای دامنه خود، به مقاله «چگونه قابلیت «دسترسی همیشگی» را بر روی محتوای پویا دامنه خود فعال کنید؟» رجوع نمایید.

 

 

× برای اطلاع از آخرین اخبار و مقالات آروان عضو خبرنامه ما شوید