چگونه برای محتوای ویدیویی «لینک امن» یا «Secure Link» را فعال کنید؟ - حلقه ارتباطی ابر آروان

ابر آروان

زیرساخت یکپارچه ابری

30 نوامبر 2018

چگونه برای محتوای ویدیویی «لینک امن» یا «Secure Link» را فعال کنید؟

آروان این امکان را به شما می‌دهد تا دسترسی به کانال‌ها‌ و ویدیو‌های خود را محدود کنید. این قابلیت با نام «لینک امن» یا «Secure Link» پیاده‌سازی شده است.

پس از فعال‌سازی «لینک امن» روی محتوا، تنها کاربرانی که با لینک رمزنگاری‌شده و صادرشده ویژه‌ی خود برای دسترسی به ویدیو اقدام کنند، می‌توانند ویدیو را ببینند. این محدودیت‌ها می‌توانند براساس نشانی IP خاص و مدت زمان دسترسی، محدود شود.

 

فعال‌سازی «لینک امن»

«لینک امن» آروان می‌تواند روی کانال ویدیویی اعمال شود. با فعال شدن «لینک امن» روی یک کانال، این قابلیت روی تمامی ویدیوهای موجود در آن کانال اعمال می‌شود و دسترسی به این ویدیو‌ها به‌شکل عادی ناممکن خواهد بود.

برای فعال‌سازی «لینک امن» در پنل ویدیو آروان به بخش کانال‌ها بروید و گزینه‌ی افزودن کانال را انتخاب کنید.

 

سپس در صفحه‌ی افزودن کانال، نام و توضیحات کانال خود را وارد کنید. «لینک امن»را روشن کنید و یک کلید برای «لینک امن» خود ایجاد کنید. از این کلید به‌عنوان یک پارامتر برای ساخت نشانی معتبر برای دسترسی محتوای امن‌شده استفاده می‌شود.

 

همان‌گونه که گفته شد، پس از فعال‌سازی «لینک امن» دسترسی عادی به تمامی محتوای داخل کانال ناممکن است. برای دسترسی به این محتوا  نیاز است یک نشانی معتبر «لینک امن» برای آن محتوا بسازید.

برای ساخت نشانی معتبر «لینک امن»،مطلب چگونه برای دسترسی به محتوای ویدیویی «لینک امن» یا «Secure Link» بسازید؟ را بخوانید.

 

  • reza گفت:

    سلام وقت بخیر. بنده با اینکه فعال سازی امن رو فعال کردم بازم ویدئو ها برای همه قابل دانلود و پخشه

  • × برای اطلاع از آخرین اخبار و مقالات آروان عضو خبرنامه ما شوید